26 Şubat 2010 Cuma

CELEBRITY HUNT - NINE - KATE HUDSON & DANIEL DAY LEWISEn sonunda Nine'ı izlemeye hasıl oldum. Müzikaller sinemada izlenir kafasıyla hareket ediyorsanız, baştan yanıldığınızı söylemek isterim, çünkü Nine gerçekten evde ara vererek izlenmesi gereken filmlerden biri bence. Moulin Rouge, Chicago gibi görsel ziyafet çeken filmlerin yanında Nine biraz sönük kalıyor, ancak Daniel Day Lewis durumu biraz kurtarmış, film aynı zamanda çağa ayak uydurarak filozofik bir mesaj da veriyor.
Konumuza dönersek, Kate Hudson'un Italia'yı seslendirdiği sahnede taktığı gözlük, yeni keşfettiğim ve bu sayfalarda sık duyacağınız Cutler and Gross London'ın (www.cutlerandgross.com) 886 numaralı modeli. Nostaljik İtalya'yı yansıtan filmde gözlükleri fazla yeni buldum. Aynı sahnede, arka plandaki dansçı beyler ise yanlış görmediysem Wayfarer takıyorlardı ki, bence burada en doğru seçim Persol ya da Safilo olmalıydı.
Daniel Day Lewis'in taktığı gözlükler ise kesinlikle muhteşem, ne yazık ki şahsımın da dahil olduğu gözlük otoriteleri tarafından markası çözülemedi.

Free Blog

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder